ציורי ילדים

  סדנא בנושא מחקר בשיטות מעורבות

  סדנא בנושא מחקר בשיטות מעורבות
   Mixed Methods Research


  מחקר בשיטות מעורבות (Mixed Methods Research)  כולל בתוכו מודלים שונים של שילוב בין שיטות כמותיות ואיכותניות. שכיחותו וערכו של מחקר זה בתחום של מדעי החברה הולכים וגוברים מאוד בשנים האחרונות, ומדובר באחד מסוגי המחקר הפופולריים ביותר בשוק (והחביב על עורכים של כתבי עת...). בהתאם, מכון חרוב יוזם סדנא ייחודית שמטרתה להכיר את יסודותיו של מחקר זה ולתרגל את השימוש בו.


   

  למי מיועדת הסדנא?
  לקהילת החוקרים ותלמידי מחקר (דוקטורנטים ומסטרנטים) בבית הספר בעבודה סוציאלית, ולעמיתי חרוב, עם עדיפות למי שכבר יש להם מחקרים פעילים, או שמעוניינים לבנות מחקר מסוג זה.

  מי מנחה?
  הסדנא תועבר על ידי פרופ' תום ויזנר, פרופ' לאנתרופולוגיה מאוניברסיטת קליפורניה, החוקר את תחום התרבות וההתפתחות האנושית, ואשר מחקריו ממוקדים בהיבטים רפואיים, פסיכולוגיים ותרבותיים של ילדים בסיכון. פרופ' ויזנר הוא מומחה בעל שם עולמי בשיטות מחקר מעורבות, ועוסק באופן אינטנסיבי במחקר ובכתיבה בתחום. מצורף להלן קישור לדף האינטרנט שלו http://www.tweisner.com/home


  איך תיראה הסדנא?
  הסדנא תתקיים במכון חרוב בהר הצופים. מדובר בסדנא מעשית, שתכלול הכרות עם עקרונות המחקר ותרגול שלו. היא תתבסס על פרויקטים שיביאו עימם משתתפי הסדנא. הסדנא תכלול הרצאות פרונטליות, עבודה קבוצתית ואפשרות למפגשים אישיים עם משתתפי הקורס.
  במהלך הסדנא תוצג תכנת "דדוס"  (Dedoose) : תכנה לניתוח נתונים איכותניים וכמותניים. פרופ' ויזנר הוא אחד משני מפתחי התכנה, ומשתתפי הסדנא ילמדו על עקרונותיה ויתרגלו את השימוש בה לצרכי ניתוח מחקרים שנעשים בשיטות מחקר מעורבות.
  המשתתפים מחויבים להגיע לכל שלושת ימי הסדנא ועליהם להביא עימם מחשבים ניידים.
  הסדנא תועבר באנגלית.


   

  תאריכים ומיקום:
  מכון חרוב בהר הצופים 
  5-7 בספטמבר 2016 , בין השעות 9:00-16:00.


  עלות הסדנא 200 ₪


  פרטים והרשמה אצל דפנה 0527749219 dtener@gmail.com  או תמר tamars@haruv.org.il

  מספר המשתתפים מוגבל ל-20. אנא מהרו להירשם ולהבטיח את מקומותיכם!!!

  שימו לב - לא ניתן לשלם באמצעות כרטיס אמריקן אקספרס.


  לאחר ההרשמה והתשלום תקבלו קבלה אלקטרונית לכתובת המייל שהזנתם.

  לעזרה טלפונית ניתן לפנות למירי בטלפון 077-5150300 שלוחה 3

   

  מחיר: 200
  עבור לתוכן העמוד