כנס באר-שבע לשלום הילד 2014

כנס באר-שבע לשלום הילד הינו כנס מדיניות ראשון מסוגו בישראל, המתקיים זו השנה ה-13 ברציפות. הכנס הראשון התקיים בפברואר 2002 ולאור הצלחתו הפך למסורת קבועה. הכנס מתמקד בשלום הילד בישראל מנקודת ראות של מדיניות כוללת, תכנון ומעשה. חשיבות הכנס ועיתויו הינם פועל יוצא של התגברות המודעות הציבורית לשלומם של ילדי ישראל וקידום זכויותיהם, אשר לה אנו עדים בשנים האחרונות. בכנס ייחודי זה יש גם מסר חשוב לחברה הישראלית כולה ולמוסדותיה בדבר הצורך לדאוג לרווחתם ושלומם של תושביה הצעירים.
 
הכנס מיועד לקובעי מדיניות, לדרג הבכיר ברשות המבצעת, ברשות המחוקקת וברשות השופטת, לאנשי אקדמיה ולאנשי מקצוע בכירים מתחומי הבריאות, הכלכלה, החינוך, המשפט, הצרכנות, התקשורת, הרווחה ועוד, ולבכירי המגזר העסקי בישראל.  לא בכדי נבחרה באר שבע כמיקום הכנס. יש בכך מסר ברור של המארגנים, בדבר הצורך לחזק את הפריפריה בכלל ואת הנגב ובירתו בפרט.
 
מטרת הכנס הינה לאפשר דיאלוג מפרה בין כל המשתתפים ולקדם הסכמות בנוגע למדיניות הרצויה לקידום שלומם וזכויותיהם של כל ילדי ישראל. מכאן גם מבנהו המיוחד והצורך להגביל מאוד את מספר משתתפיו.
 
ייחודיות הכנס מתבטאת גם בשותפות הייחודית בין מארגני הכנס וקבוצת בני נוער גדולה אשר עושה את עבודת ההכנה של המושבים המקצועיים. שותפות זו נולדה מתוך הראייה כי לא נכון יהיה לדבר על שלומם, טובתם וזכויותיהם של ילדים מבלי לשאול אותם לדעתם ומבלי לאפשר להם לקחת חלק ולהשפיע על החלטות המתקבלות בעניינם.
 
אנו מקווים כי תוכלו להשתתף בכנס ובכך לסייע בגיבוש מדיניות כוללת אשר תבטיח את
שלום הילד בישראל.
 
ההשתתפות בכינוס מותנית בהרשמה מוקדמת ובתשלום דמי הרשמה בסך 550 ₪. 

 

 להזמנה לכנס

לטופס הרשמה

 

עבור לתוכן העמוד