יום שני, 09/09/2024 | ו' אלול התשפ"ד | בין השעות 10:00 - 11:00
נקודה זה כועס? ההודעה בווטסאפ נקראה אבל לא נענתה מיידית? ומה עם אימוג'יז?
כתיבה מודעת טראומה היא ההתיחסות למרחב הכתיבה עם המטופלים כמרחב טיפולי מודע טראומה לכל דבר, עם תשומת לב למגבלותיו ולכלליו, ותוך תאום ציפיות הדדי בין המטפל למטופל.
מרצה: מיקה נטוביץ מנצור, מנהלת מחלקת הסיוע במרכז סיוע השרון ומנהלת 1202 קולמילה – מרחב הסיוע ברשת של מרכזי הסיוע, פיתחה את תחום ה"כתיבה מודעת טראומה" לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית.